top of page

mrkněte se na

Naše služby

Ustájení koní

Nově nabízíme od 1.5.2021 své služby Vám, kteří hledáte ustájení pro své koně v klidné lokalitě s možností vyjížděk, s výbornou příjezdovou cestou a dobrou dojezdovou vzdáleností od Prahy. Nabízíme ustájení 24/7, velký přístřešek ve výběhu, příkrmiště sena i minerální lizy po celý rok s pitnou vodou. V zázemí lonžovací kruh s pískem, karanténní box, úvaziště pro manipulaci s koňmi.

Pro majitele koní nabízíme zabezpečenou sedlovnu, malou kuchyňku, šatnu, WC, posezení s možností např. grilování a možností přespání či ubytování v našem malém penzionu.

Vzhledem k tomu, že s láskou chováme krávy, ovce, kozy a dančí zvěř na vedlejších pastvinách máme víceméně celodenní dohled nad zvířaty. Samozřejmě upřednostňujeme klidné a pohodové klisny a valachy.
Další Vámi žádané informace na telefonu.

Agroturistika

Jako novinku nabízíme k pronájmu rekreační domek, který s naší farmou přímo sousedí. Budeme velice rádi, pokud nás navštívíte a strávíte kousek času u nás v krásné přírodě, obklopeni lesy, loukami a poli.

Rádi Vám během Vašeho pobytu ukážeme naši farmu a Petr místní rodák, Vám poradí kam se vydat v okolí a prožít nějaký ten zážitek. 

Hned nad rekreačním domkem se nachází pastviny, kde se pase naše stádo krav, uvidíte také stádo koz v čele s plemenným kozlem, máme stádo kamerunských oveček a dančí rodinu ve farmovém chovu, které vévodí statný daněk Eda.

A pokud budete chtít Petr rád, Vás i Vaše děti sveze třeba na traktoru nebo kombajnu. Jestliže chcete zažít, jak se usíná pod nebem plných hvězd a probouzet se za ranního zpěvu ptáků, budeme se na Vás moc těšit.

Zemědělské služby

TEXTOVÉ POLE
...PŘIPRAVUJEME...

bottom of page